פוליש

חברת פוליש


אנו ממליצים על פוליש קריסטל, לאחר שאנו נבצע בביתכם פוליש קריסטל
המרצפות יראו אחרת את  הפוליש אנו מבצעים בחומרי ההברקה הטובים בתחום שאנו מייבאים מספרד ואיטליה ובעזרת מכשור חדשני
וצוות של עובדים מקצועי המרצפות  יבריקו ברמה גבוה וגם יחזיקו לאורך שנים
פוליש קריסטל הינו שומר מפני שחיקה של האבן או השיש.

חברת פוליש
תהליך של פוליש קריסטל

אנו הצוות של פוליש קיסר נספק פוליש ליטוש והברקת מרצפות המותאם לסוג המרצפות.
ישנם סוגי מרצפות שונים שמצריכים טיפול בחומרים שונים ובכן אנו נדע להתאים
את חומרי ההברקה לסוג המרצפות.
תהליך של פוליש שיעשה  בחומרים לא נכונים יביא לתוצאה ירודה של הברקה שתעלם לאחר כמה שטיפות, לכן חשוב להזמין פוליש בחברת פוליש מקצועית ולא חובבנית.

פוליש אקרילי - אנו מספקים פוליש ווקס אקרילי מטאור המעניק מראה מבריק ומרשים. פוליש ווקס מטאור מומלץ בעיקר למרצפות שחוקות וחיפוי קירות שיש ואבן טיבעית. פוליש מטאור בעל כושר הברקה רב ומתאים למרצפות שהפיגמנט של הריצוף בהם אבד, פוליש מטאור מומלץ לבצע אחת לשנה (תלוי בסוג המרצפות).פוליש לשיש חלילה - אנו ממליצים בשיש חלילה לבצע פוליש קריסטל ומריחת סילר
וזאת על מנת לשמר על עמידות של האבן בספיגה של הנוזלים שכן לאחר מריחת הסילר השיש ישמר לאורך זמן  ויגן על האבן מפתיחת גידים.

פוליש קיסר
אנו חברת פוליש דואגים תמיד להיתחדש בציוד וטכנולוגיה חדשה ומתאימים את עצמנו לסוגי האבן החדשים והמורכבים, ישנם סוגי שיש ומרצפות שמצריכים טיפול מורכב ומקצועי ,שכן טיפול בחומרים לא נכונים יכולים לגרום לבעיות כגון ליצרוב ולישרוף את השיש ולגרום לנזק בילתי הפיך. אנו מספקים אחריות מלאה על כל סוגי העבודות. 
פוליש לקרמיקה - קירצוף קרמיקה מיועד לחדש ולנקות את הקרמיקה והגרניט דבר נוסף לא ניתן לבצע ליטוש וביצוע החלקה לגרניט פורצלן
וגם לא פוליש קריסטלי
פורצלן, לאחר קירצוף הקרמיקה לא ניתן לבצע הברקה. גרניט פורצלן וקרמיקה הם סוג המרצפות היחידים שלא ניתן להבריק אותם מפני שאינם סופגים חומרי הברקה.
עוד פרטים עבור פוליש
חברת פוליש יהלום


חברת פוליש קיסר תספק לכם פוליש והברקת מרצפות ברמה הטובה ביותר!!!
חייג/י חינם 1800-800-302


טופס יצירת קשר מהיר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
  פרטי פנייה: