פוליש

פוליש לדירה

עוברים דירה בשעה טובה אנחנו הכתובת
פוליש למרצפות - סוגי פוליש  למרצפות:
פוליש קריסטל הברק המושלם למרצפות
פוליש ווקס המראה מט משי למרצפות
כיום בכל דירה שעוברים אליה יש  צורך בשיפוץ בין אם זה שיפוץ כללי ובין אם זה עבודות צבע, אנחנו בחברת פוליש מתמחים בטיפול לכל סוגי המרצפות, קיימים מצבים שבהם הדירה עוברת שיפוץ הכולל ריצוף חדש ולכן יש לבצע פוליש על המרצפות מאחר והן עברו הרבה אבק ולכלוך בעקבות השיפוץ.
מומלץ להזמין שירותי פוליש בתום השיפוצים וזאת כי אם תזמינו שירותי פוליש במהלך השיפוצים הדבר יביא למצב שבו המרצפות אומנם עברו טיפול והכל , אבל עד שיסיימו את עבודת השיפוצים המרצפות ישחיקו שוב משום שהשיפוצניקים עוברים ומעבירים דברים על המרצפות וגם אם הצבעי לא סיים יהיה צבע על המרצפות ובעצם מה שעשינו זו עבודה כפולה וחבל, לכן רק לאחר שכל בעלי המקצוע סיימו את עבודתן רק אחר כך יש להזמין שירותי פוליש וכך תוכלו גם להנות מעבודה נקיה ויפה בסופו של עניין.
פוליש קריסטל הוא הנפוץ ביותר ותוצאותיו מדהימות להפליא כמו כן יש לקחת בחשבון כשעושים פוליש קריסטל לא ניתן יהיה לשטוף את המרצפות במשך יומיים וזאת כדי לתת למרצפות לספוג את החומר טוב טוב פנימה וכך להישמר מפני ספיגה של נוזלים כולשהם.
פוליש
ווקס הוא המראה המט משי הוא נועד יותר לשמור על המרצפות מפני ספיגה של נוזלים שנשפכים וזה יותר בשביל אלה שלא רוצים מבריק מבריק וזו גם אפשרות.
בפוליש קיימת האפשרות לבצע פוליש למרצפות ישנות  מאוד ולוו דווקא לחדשות, פוליש במרצפות ישנות מתבצע ע"י מכונת פוליש שכן קודם לכן יש לקרצף היטב את המשטח ע"י מברשת גסה המונחת תחת המכונה כדי להוציא את כל השומנים במידה ויש או כתמים למיניהם ולאחר מכן יש לבצע פוליש קריסטל והתוצאה כמובן מדהימה וכך לא צריך להחליף את המרצפות הישנות בחדשות , הטיפול נותן מראה מחודש ויפה למרצפות.
ישנם מרצפות כמו קרמיקה שעליהם הדבר היחיד שניתן לבצע זה קירצוף, אי אפשר להבריק קרמיקה.


טופס יצירת קשר מהיר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
  פרטי פנייה: