פוליש

פוליש לרצפות

 לא מסוגלים יותר לראות את הכתמים ברצפה? למה להתעצבן? פוליש לרצפות יחדש את מראה רצפתכם ויעניק לה בוהק וחיות על ידי חברות מתמחות בכל הארץ ואנחנו כאן כדי לחסוך לכם את החיפושים אחריהן. נסו ותיווכחו וללא התחייבות!

אין דבר מתסכל יותר מרצפה שאיבדה את הברק והחיוניות והיא נראית מלוכלכת ודהויה אפילו שהרגע קרצפתם אותה במיטב חומרי הניקוי.

פוליש לרצפות מחזיר את הבוהק לרצפה ואת החיוך לפניכם תוך שימוש בציוד המתאים ביותר לסוג הרצפה שלכם ומתבצע על ידי אנשי המקצוע מומחים בתחום ואשר עבודתם מאופיינת במהירות ומיומנות מבלי להותיר אף פינה שלא עברה תחת המכונה המיוחדת.

אין שום סיבה להתפשר על הפוליש ועדיין לא לשלם הרבה. קבלו מאיתנו רשימת חברות מומלצות שעברו בדיקה קפדנית שלנו לפי פרמטרים של זמינות, חדשנות ומקצוענות וכמובן שבמחירים הגיוניים. מלאו פרטיכם באתר עכשיו ללא כל התחייבות!

מידע נוסף
פוליש לרצפות מותאם כאמור לסוג הרצפה כאשר השכיחים ביותר הינם פוליש קריסטל למרצפות שיש או אבן ופוליש וקס לרצפת קרמיקה וגרניט פורצלן. חומרי הפוליש מוכנסים לרצפה באמצעות מיכון משוכלל הממרק אותה, מחליק ומיישר אותה כאשר בשלב השני נמרחת שכבת מגן על הרצפה האוטמת אותה מפני נוזלים ויוצרת מראה אחיד בוהק ומבריק ממש כמו חדש.

חברות הפוליש
יבררו איתכם את סוג הרצפה אשר בביתכם ויגיעו מוכנים עם החומרים המתאימים והמיכון הנדרש. אנשי המקצוע הינם מיומנים ומנוסים בכל סוגי הרצפות ותפעול המכונה.


טופס יצירת קשר מהיר
* שם מלא:
* טלפון:
* דוא"ל:
  פרטי פנייה: